Våre dyktige IT konsulenter

Våre ansatte har ekspertisen for å gi deg enklere IT. Om du vet hvem du ønsker å snakke med, finner du det du trenger her, eller så kan du kontakte sentralbordet her.
azure bakgrunn oransje sky data ansatte bilder konsulenter
bilde ansatt konsulent geir helge

Geir Helge Nygjerde

Seniorkonsulent
E-post: geir@microsky.no Telefon: 95 15 67 63
bilde ansatt seniorkonsulent paul aragorn

Paul Aragorn Teigland

Seniorkonsulent
Epost: paul@microsky.no Telefon: 94 30 50 54
bilde ansatt konsulent terje

Terje Skulstad

Seniorkonsulent
Epost: terje@microsky.no Telefon: 40 85 43 59
bilde ansatt konsulent daglig leder tom mikkelsen

Tom Mikkelsen

Daglig leder
Epost: tom @ microsky.no Telefon: 93 45 51 86
bilde ansatt konsulent marie husøy ervik salg marked salgsavdeling markedsavdeling markedsføring

Marie Husøy

Marked & salg
Epost: marie@microsky.no Telefon: 90 70 90 20
bjarne bilde ansatt konsulent

Bjarne Hamre Nilsen

Konsulent
E-post: bjarne@microsky.no Telefon: 98 28 75 86
thomas wiik ansatt

Thomas Wiik

GDPR konsulent
Epost: thomas@microsky.no Telefon: 92 22 90 36
stig bertheussen ansatt

Stig Bertheussen

Linux konsulent
E-post: stig@microsky.no Telefon: 92 45 66 42
gleb konsulent ansatt

Gleb

MVP Azure Konsulent
Epost: gleb@microsky.no Telefon: 55 34 66 40
Lukk meny